KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9996525
nr 999 6525
Etsning
Reformation de la Justice, förgylld frimurarram, motivet: 45x35
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:46:23
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr